Click the fields to edit color

Some of the elements colors cannot be applied with javascript, so we included a button which will apply the styles for each element in this demo

Change pattern:

[ hide this panel ]
Close me
Kurumsal

GÜLER INFINITY


Site İnşaat, ticaret ve inşaat hayatına 1985 yılında Ankara’da başladı. 1987 yılına kadar Ankara’da sürdürdüğü faaliyetlerini 1987’de Mersin’e taşıdı. O dönemde hızlı ve kontrolsüz bir büyüme içerisinde olan Mersin’in alt yapı sorunlarına yönelik projeler hazırlayan Site İnşaat, kentin hızla değişen beklentilerine uygun çözümleri hayata geçirmeyi hedefledi. Artan nüfusun ihtiyaçlarına cevap vermek isterken, çarpık yapılaşma sorununa yönelik alternatif yaşam merkezleri üretme vizyonuyla hareket etti. Sadece konut üretimi yerine gündelik hayatı destekleyecek alt ve üst yapı çalışmaları, dere ıslahı gibi inşaatlar da gerçekleştirdi.

Bu alternatif yaşam alanlarının ekonomik hareketliliğini destekleyecek ticaret ve rekreasyon alanları inşa etti ve anahtar teslimi devretti. Site İnşaat, kentin yaşamsal ve sosyal gelişimine katkı sağlayan birçok projeye sponsor olarak veya projelerde aktif yer alarak, sosyal sorumluluk görevini yerine getirdi. Kent merkezi ve sahil şeridinde orta ve büyük ölçekli birçok konut projesi gerçekleştiren Site İnşaat, 2005 yılında “Kuzey Mersin” bölgesinin ilk projesi olan, Güler Residence 1’in inşaatına başlayarak kentin yeni yaşam ve cazibe merkezi olan “Kuzey Mersin” deki konut profilinin belirleyicisi oldu. Projeleri ile standartları yüksek yaşam alanları sunan Site İnşaat, Güler Residence 2 projesi ile de Kuzey Mersin’deki konut yapımı standartlarını yukarılara taşıdı.

2006 yılında yapımına başladığı Bizimevler projesi ile bulunduğu bölgenin konut tipini değiştiren Site İnşaat, Çağdaşkent’e “Çağdaş” bir yaşam sundu. Yapı tarzı ve sosyal donatı alanları ve alış - veriş merkezi kurarak, Toroslar’ın merkezini belirledi. Bu belirleme sonunda, şimdiden Toroslar Hükümet Konağı, Cumhuriyet Meydanı yapılmasını yanı başına taşıdı.  Müteahhitliğini yaptığı projelerin uygulama aşamalarında uzman bir ekiple, statik ve tasarım açısından tasarlananı üretme ve üretimin her aşamasında güvenli ve çevreye duyarlı en yüksek teknolojiyi kullanma ilkesi ile çalışan Site İnşaat, Vadi Mersin Projesi ile Modern Mimarinin öncüsü olduğu gibi, yeşili katlara taşıyarak, çevre duyarlılığın yeniden tescil etti. Firmamız, Güler Infinity projesi gibi yepyeni projelere imzasını atarak büyümeye devam etmektedir.